IV międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK „Pomiar ryzyka korporacyjnego w praktyce”
Szanowni Państwo,
Warsztat, który poprowadzi Kevin W. Knight, odbędzie się 7 oraz 9 czerwca 2010.
IV międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK odbyła się w hotelu Marriott w Warszawie w dniach 20 – 21 kwietnia (wtorek – środa), a 19 kwietnia (poniedziałek) oraz 22 kwietnia (czwartek) całodzienny warsztat poprowadzi Kevin W. Knight – międzynarodowy autorytet w środowiskach zarządzania ryzykiem, współtwórca standardu dobrych praktyk zarządzania ryzykiem ISO 31000:2009 oraz zrewidowanej wersji terminologii w tym zakresie - ISO Guide 73:2009. Kevin W Knight otworzy konferencję wykładem na temat "Zarządzanie ryzykiem, najlepsze praktyki, trendy rozwoju”.
Tegoroczna edycja podejmie tematykę pomiaru ryzyka korporacyjnego w praktyce.
W szczególności będą poruszane następujące zagadnienia:
- określenie korzyści z wysokiego stopnia dojrzałości procesu zarządzania ryzykiem (ERM)
w przedsiębiorstwie,
- studia przypadku i doświadczenia dot. pomiaru ryzyk dla przedsiębiorstwa oraz wyboru kluczowych wskaźników ryzyk,
- panel dyskusyjny „Ile strategii w ryzyku a ryzyka w strategii”, czyli co strateg firmy powinien wiedzieć o ryzyku a menedżer ryzyka o strategii oraz określenie jak obie te osoby powinny współpracować, żeby generować wartość dodana dla firmy.
Mamy nadzieję, że w konferencji, podobnie jak w latach poprzednich weźmie udział ponad stu przedstawicieli środowiska zarządzania ryzykiem, jednak liczba uczestników warsztatu jest ograniczona, dlatego prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem swego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań dotyczących konferencji serdecznie zapraszamy!
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK i zespołu organizującego konferencję.
Katarzyna Łasak
kom. 0-604 56 31 05
e-mail: konferencja@polrisk.pl













